ČR - ideální destinace pro vaše setkání

Česká republika, tvořená historickými zeměmi Čechy, Morava a Slezsko, leží v samém srdci Evropy.

praha_-_karluv_most_[800x529].jpgpraha_strahov_-_filozoficky_sal_[376x500].jpg

Hraničí s Německem na západě, Rakouskem na jihu, Slovenskem na východě a Polskem na severu. Její úchvatné hlavní město Praha je nejčastěji využívaná destinace pro pořádání všech druhů setkání a incentivních aktivit. Pozornost organizátorů akcí si však zaslouží i dalších 14 turistických regionů.

Česká republika je sice malá, nabízí však velké bohatství v podobě historického dědictví, s dvanácti lokalitami zařazenými na seznam světového dědictví UNESCO.Tato místa ale představují pouze malý zlomek toho, co lze v České republice vidět a zažít. Země nabízí širokou škáluhistorických i moderních konferenčních zařízení. Organizátoři akcí si mohou vybírat z kongresových center a celé řady hotelů umožňujících pořádání velkých konferencí a také z nepřeberného množství krásných a neobvyklých prostor k ubytování větších či menších skupin.

Profesionální organizátoři kongresů a společnosti destinačního managementu (DMC) mají kreativní a inovační přístup, v uplynulých dvaceti letech organizovali jednu úspěšnou akci za druhou. Velikost však není rozhodujícím faktorem, jelikož i ta nejmenší konference či seminář vyžaduje kvalifikovanou, přesnou a do nejmenšího detailu propracovanou organizaci. Profesionální organizátoři kongresů nabízejí vysokou kvalitu za přijatelné ceny.

Bez ohledu na to, ve které části České republiky se nacházíte, nikdy nejste daleko od domova. Země má vynikající silniční a železniční spojení s městy celé Evropy, navíc budete vždy blízko mezinárodního letiště. Praha-Ruzyně, druhé největší letiště ve střední Evropě, je spojeno se 120 destinacemi po celém světě. Snadnou dostupnost země zaručuje také její strategická poloha v samém srdci Evropy.

Česká republika má rozhodně co nabídnout vám i vašim klientům.


Jste srdečně zváni, přijeďte se podívat do pulzujícího srdce Evropy.