Kraj Vysočina

Kraj Vysočina leží v samém srdci České republiky a je znám svým čistým vzduchem a panenskou přírodou. Jeho malebná krajina lákala a dodnes láká řadu umělců, kteří vzdávají kraji poctu svými díly.

Kontakt

Vysočina Convention Bureau
Na Stoupách 144/3
586 01  Jihlava
Česká Republika

Tel: +420 734 69 14 23
E-mail: info@vysocinaconvention_cz

Webové stránky
www.vysocinaconvention.cz

www.vysocinatourism.cz

zdar_nad_sazavou_-_kostel_sv._jana_nepomuckeho_-_letecky_snimek_[500x333].jpg zdarske_vrchy_-_blatiny_[800x605].jpg jaromerice_nad_rokytnou_-_zamek_-_francouzska_zahrada_[800x548].jpg trebic_-_zamek_a_bazilika_sv._prokopa_-_blizsi_pohled_[800x600].jpg golf_club_telc_[800x452].jpg telc_-_zamek_[800x527].jpg

Vysočina se svým umístěním uprostřed České republiky, dobrou dopravní dostupností (dálnice D1) z Brna i Prahy (i z dalších míst - Zlín, Olomouc, Ostrava atd.), bezpečností, významným kulturně-historickým bohatstvím a odpovídajícími službami nabízí výborné zázemí pro pořádání konferencí, seminářů, firemních setkání či eventů. Konferenční zařízení, hotely i restaurace mají letité zkušenosti a poskytují služby na profesionální úrovni. Kromě již zavedených zařízení se budují v regionu nové moderní kapacity a stále se rozšiřuje nabídka doprovodných aktivit (sportovní, kulturní, adrenalinové, relaxační). V nabídce nechybí ani řada incentivních programů s různorodým zaměřením (kultura, řemesla, sport atp.). Destinace Vysočina splňuje náročné podmínky a požadavky MICE akcí.

Vysočina Convention Bureau je regionální kanceláří pro marketingovou podporu Kraje Vysočina v oblasti kongresové a incentivní turistiky. Byla založena a členem Czech ConventionBureau se stala k 1.1.2014. Kancelář Vysočina Convention Bureau je organizačně začleněna v příspěvkové organizaci Vysočina Tourism, která působí v oblasti destinačního managementu pro region Vysočina. Spolupracuje s Czech ConventionBureau, regionálními Convention Bureau a s agenturou CzechTourism.

Kancelář Vysočina Convention Bureau vám poskytne pomocnou ruku při zabezpečení hladkého průběhu MICE akcí.

Posláním Vysočina Convention Bureau je zvýšení povědomí o možnostech a profesionálních službách, které destinace Vysočina nabízí v oblasti kongresové a incentivní turistiky.

 

Naše služby

  • marketingová podpora segmentu MICE(Meetings, Incentives, Conventions,Exhibitions) v regionu Vysočina
  • poskytujeme podporu při plánování MICE aktivit v regionu Vysočina
  • poskytujeme informace o nabídce konferenčních a meetingových prostorách, incentivních programecha o infrastruktuře
  • zprostředkováváme kontakt s poskytovateli služeb
  • zajišťujeme prohlídku míst vhodných pro konání akce 
  • organizujeme informační cesty pro odborníky a novináře
  • spolupracujeme s Czech ConventionBureau a s regionálními Convention Bureau