Olomoucký kraj

Střední Morava je krásný region úrodných plání a malebných kopců. Místní kláštery a starobylé kostely kdysi hostily slovanské věrozvěsty Cyrila a Metoděje. Krajinu zdobí i řada podzemních jeskyní. Je to kraj, který si snadno zamilujete.

Kontakt

Central Moravia & Jeseníky Convention Bureau
Horní náměstí 367/5
772 00 Olomouc
Česká republika

Tel.: + 420 585 204 627 - 29, 585 204 613
E-mail: info@mojeconvention_eu

Webové stránky
www.mojeconvention.eu

hudba_v_zahradach_a_zamku_[800x798].jpg arcidiecezni_muzeum_olomouc_[728x486].jpg olomouc_-_namesti_a_sloup_nejsvetejsi_trojice_[800x555].jpg kromeriz_-_kvetna_zahrada_[339x500].jpg

Olomoucký kraj je ideální destinací k pořádání akcí pro korporátní klientelu v rozmanitém regionu Střední Morava i v horském prostředí Jeseníků.

Střední Morava, nacházející se na historické trase mezi Vídní a Krakovem, oplývá bohatými dějinami, významnými architektonickými a církevními památkami a mnoha romantickými hrady a zámky. Přirozeným centrem regionu je město Olomouc, po Praze druhá nejrozsáhlejší památková rezervace v ČR, se Sloupem Nejsvětější Trojice zapsaným na seznamu chráněných památek UNESCO. Střední Morava je také neodmyslitelně spjata s gastronomickými specialitami Hané.

Jeseníky jsou dosud neobjeveným rájem. Nikde ve střední Evropě nenajde návštěvník podobnou kombinaci drsné a přitom malebné krajiny. Strmá horská úbočí a do mraků se vypínající horské hřebeny chrání překrásná údolí plná unikátní fauny a flóry. Zapadlé vesničky a historická centra větších měst se střídají se světově známými technickými unikáty, jako je přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně. Neuchopitelnou atmosféru jesenických hor dokreslují i zaniklé sudetské osady.

Central Moravia & Jeseniky Convention Bureau

Central Moravia & Jeseníky Convention Bureau je členem Czech Convention Bureau. Poskytuje organizátorům asistenci a nezávislé komplexní informace při plánování a realizování kongresů, konferencí, obchodních setkání či incentivních akcí na Střední Moravě a v Jeseníkách. Střední Morava nabízí řadu konferenčních a kongresových prostor, z nichž největší pojmou více než 1 000 účastníků. V Jeseníkách existuje několik kongresových kapacit a center s kvalitním zázemím až pro 400 osob.

Naše služby

Convention Bureau poskytuje bezplatně následující služby:

•          Asistence při kandidatuře na hostování kongresu/konference – oficiální bidy destinace
•          Zajištění site inspection/poznávací cesty
•          Plánování pre a post tours, doprovodné a incentivní programy
•          Vyhledání vhodných prostor
•          Informace o jednotlivých dodavatelích služeb
•          Předběžná rezervace služeb
•          Propagační materiály
•          Vytvoření prezentace