Ústecký kraj

Mnoho lidí považuje tento region za jeden z nejzajímavějších. I přes poměrně malou rozlohu nabízí množství přírodních krás, kulturních a technických památek a řadu dalších zajímavých míst.

Kontakt

North West Bohemia Convention Bureau

Tyršovo náměstí 68/5
412 01 Litoměřice
Česká republika

Tel.: +420 412 871 143
E-mail: office@northwestconvention_cz

Webové stránky
www.northwestconvention.cz

kromeriz_-_justicni_skola_[800x556].jpg rozhledna_na_decinskem_snezniku_[532x800].jpg labe_-_rafting_[800x524].jpg sport_areal_kliny_u_litvinova_[800x533].jpg ceske_stredohori_-_kalvarie_vesnice_ostre_[800x600].jpg strekov_-_hrad_[800x551].jpg

Vítáme Vás v kraji,  kde na jedné straně vévodí úžasné přírodní scenérie a bohatá historie, na druhé straně je to plná náruč komfortně vybavených míst a profesionálních služeb pro  pořádání nejrůznějších akcí od velkých kongresů až po neformální firemní akce. Po dálnici D8 zde budete za stejný jako čas jako z Drážďan a místní pohostinnost, profesionalita a servis Vám zaručí, že tu bude o Vaše hosty dokonale postaráno.

Celý region je rozdělen na čtyři samostatné destinace – České středohoří, České Švýcarsko, Dolní pohoří a Krušné hory. Každá destinace láká však na něco jiného, kvalitního a neméně zajímavého. Ochutnejte od každé něco.

Vaším ochotným partnerem v Ústeckém kraji bude North West Bohemia Convention Bureau (NWBCB), které je regionální kanceláří založenou při Destinační společnosti České středohoří, o.p.s. za účelem zařazení Ústeckého kraje mezi významné destinace pro konání akcí MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Events).

Destinační agentura České středohoří společně s NWBCB tak hraje významnou roli v rozvoji cestovního ruchu a kongresové turistiky v Ústeckém regionu. Hlavním cílem North West Bohemia Convention Bureau je rozvoj, podpora a propagace subjektů poskytující služby v oblasti kongresové, korporátní a incentivní turistiky v Ústeckém regionu. Současně je snahou plnit úlohu kvalitního partnera pro organizátory a realizátory MICE akcí.

 

Naše služby:

  • Informace a poradenství při výběru vhodných kongresových, společenských a meetingových míst v Ústeckém kraji pro Vaši akci
  • Informace a poradenství při výběru ubytování dle Vašich požadavků
  • Informace a poradenství při výběru agentury zajišťující organizaci akce
  • Partnerství při komunikaci s orgány místní správy a médii
  • Tipy na incentivní programy
  • Uspořádání prohlídky prostor dle individuálních požadavků
  • Poskytování propagačních a reklamních materiálů
  • Poradenství při vytvoření prezentace

Aktivity NWBCB jsou současně realizovány ve spolupráci s agenturou CzechTourism a jejím projektem Czech Convention Bureau.