MICE TRIP v Pardubickém kraji pro zástupce slovenských eventových agentur 24. – 26. září 2012

East Bohemia Convention Bureau ve spolupráci s Czech Convention Bureau a zahraničním zastoupením agentury CzechTourism v Bratislavě připravilo MICE TRIP pro slovenské nákupčí v Pardubickém kraji za účelem představení potenciálu tohoto regionu z pohledu nabídky a možností v oblasti kongresového a incentivního cestovního ruchu. 

MICE TRIP v Pardubickém kraji, během něhož byla pro účastníky připravena prohlídka toho nejzajímavějšího, co může Pardubický kraj v oblasti kongresové a incentivní turistiky nabídnout, se uskutečnil ve dnech 24. – 26. 9. 2012. Ubytování bylo zajištěno v moderních hotelech s bohatým  zázemím a možností nevšedního sportovního vyžití zasazených v krásné přírodě u sečské přehrady (Kongres Hotel Jezerka) a pod masivem Králického Sněžníku (Wellness Hotel Vista). Účastníci si mohli prohlédnout špičkové golfové hřiště v krásném areálu pod Kunětickou horou u Pardubic nebo si  vychutnat některou z lázeňských procedur v nabídce wellness centra v Léčebných lázních Bohdaneč. Adrenalinové aktivity si pak vyzkoušeli v jedinečném areálu Tank Power v Přelouči.

wellness_hotel_vista.jpg

To vše bylo spojeno s prohlídkou atraktivních zařízení pro pořádání kongresů, školení nebo firemních akcí. Na programu byla i komplexní prezentace Pardubického kraje mapující možnosti tohoto regionu v oblasti kongresového a incentivního cestovního ruchu.

Mgr. Josef Rychter 
East Bohemia Convention Bureau 
nám. Republiky 12, 530 02 Pardubice, Česká republika 
Tel.: +420 466 030 412 
Mobil: +420 725 058 474 
E-mail: j.rychter@eastbohemiaconvention_cz 
URL: www.eastbohemiaconvention.cz