Nové webové stránky pro kongresovou turistiku CONVENTION!!!

Convention Bureau pro Moravskoslezský kraj a Ostravu se sídlem v budově Magistrátu města Ostravy spouští právě dnes pod značkou CONVENTION!!! nové webové stránky pro podporu kongresové a incentivní turistiky. Tento projekt je uskutečňován v rámci členství v Czech Convention Burelu - CzechTourism. Ostrava je zde prezentována jako ideální destinace pro kongresy, semináře, meetingy a různé akce. Nabízí neotřelou, unikátní atmosféru. 

Město Ostrava pravidelně seznamuje odborníky z MICE (z anglického Meetings, Incentives, Congress, Events) segmentu se svou nabídkou pro tento typ turistiky na specializovaných veletrzích. Odborníci největší zájem projevují o Dolní oblast Vítkovice, jsou příjemně překvapeni možnostmi ubytovacích kapacit, přijatelnými cenami a ochotou místních lidí. Jedinou výzvou pro nás zůstává dostupnost, a to především letecká.

113-ftg-o-06_09_12_convention_ostrava3.jpg 112-ftg-o-06_09_12_convention_ostrava2.jpg 111-ftg-o-06_09_12_convention_ostrava1.jpg

Webové stránky CONVENTION!!!, zaměřené na MICE segment, jsou spuštěny v anglické a české verzi. Odborníci se v nich dovědí nejdůležitější informace, například se mohou seznámit s ubytovacími kapacitami v regionu a filtrovat je podle turistických oblastí. Pro novináře jsou připraveny rychlé informace, prezentace, odkazy na další důležitá místa. Samotný web by měl sloužit také jako informační portál, sdružující informace o regionu. Webové stránky jsou nyní ve zkušebním provozu a budou postupně doplňovány.

Důvodem těchto aktivit, kterým se město věnuje v rámci své stávající agendy, je především snaha zlepšovat pozitivní image města a dostávat Ostravu do povědomí takovou, jaká je, tedy industriální, dynamickou, energickou, otevřenou a charismatickou.

Magistrát města Ostravy se pod značkou CONVENTION!!! stal od 1. 1. 2012 členem Czech Convention Bureau – CzechTourism. Zastupuje regionální subjekty a komunikuje s nimi, stará se o propagaci celého Moravskoslezského kraje jako MICE destinace. Webové stránky byly hrazeny z rozpočtu Czech Convention Bureau – CzechTourism.

Více informací na www.conventionostrava.cz.
 
Czech Convention Bureau: http://www.czechconvention.cz/
 
Andrea Vojkovská
tisková mluvčí MMO
Telefon: +420 599 442 285, 737 225 300
E-mail: avojkovska@ostrava_cz